Zarób najprostsze 125zł – TransferGo

Zarób najprostsze 125zł - TransferGo 1

Odbierz 125zł za przelew od siebie do siebie - TransferGo

 Na czym zarabiamy:​ Korzystamy z promocji dla nowych użytkowników w TransferGo, gdzie firma pragnie przekonać nas do korzystania ze swoich usług:)

Ile zarobisz: Za przelew od siebie do siebie otrzymasz aż 125zł w jeden dzień! Za polecenie dalej znajomemu otrzymacie po kolejny 75zł!

Czy konto można później zamknąć: Tak, możesz zamknąć je za darmo w zakładce kontakt lub pisząc maila do supportu aplikacji.

TransferGo rozdaje 125-200zł – Jak to ma funkcjonować? TransferGo jest licencjonowaną instytucją płatniczą, działającą na podstawie regulacji prawnych wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) oraz nadzorowaną przez brytyjski Urząd Skarbowy. W sieci możecie znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii na temat TransferGo, na przykład na portalu Trustpilot. Usługi TransferGo przeznaczone są głównie dla osób pracujących za granicą, które chcą przesłać środki dla swoich rodzin, pozostałych w kraju. Serwis dostępny jest również w formie wygodnej aplikacji mobilnej. My jednak skupiamy się na odebraniu pieniędzy za wykonanie prostego zadania.

 

Instrukcja jak odebrać 125-200zł za przelew od siebie do siebie w TransferGo

1. Załóż w pełni darmowe konto w TransferGo i odbierz 125zł na start (sugerujemy zrobić to przez komputer):

link do promocji

Kod polecający: MOBZAR

2. Teraz musimy wykonać przelew międzynarodowy. Może to być przelew na konto Polskie lub na odwrót. Kwota przelewu to musi być minimum 50 funtów aby odebrać bonus. 

W polu „kupon polecający” podczas przelewu wpisz „5ZADARMO, a wtedy otrzymasz przelew powiększony o 5 funót (łącznie już 20 funtów).

Koszt przelewu to prawie 5zł, chyba, że przelew będzie z GBP na PLN. Jednak i tak zarobek jest dużo większy.

 

3. W danych odbiorcy przelewu wpisujemy samego siebie. Robimy przelew od siebie do siebie. 

4. Żeby otrzymać kolejne 5GBP zrób drugi przelew – tym razem za 1 funta i wpisz kod „5GBPFREE” – tego samego dnia.

5. Zarobiłeś / zarobiłaś 125zł w 20 minut pracy. Teraz poleć to znajomym i otrzymacie po 75zł. 🙂

 

bonus od transfergo