Kranik kryptowalut Freebitcoin

kranik-kryptowalut-bitcoina-wyplacalny

Czym jest kranik kryptowalut

Kraniki kryptowalut (faucet) to strony, które rozdają darmowe części ułamkowe (np. Bitcoina). Robią to w zamian za wejście na ich serwis i wykonanie jakieś prostej czynności z którą nie radzą sobie boty automatyzujące czynności w internecie (np. przepisanie prawidłowo kodu captach). 

Co godzinę odbieraj kryptowaluty w kraniku

Wystarczy, że założysz konto w kraniku kryptowalut FreebitCo.in i od teraz możesz co 60 minut logować się do aplikacji, by odbierać zarobioną kryptowalutę. Kranik jest wypłacalny, a jak wypłacić zarobione krypto na złotówki pokażę poniżej.

Co 60 minut możesz zalogować się i odebrać 0-1000 satoshi (średnio 25-50).

Jedno satoshi to najmniejsza część Bitcoina (dokładnie 0,0000000฿). Są dodatkowe szanse, że otrzymasz wielokrotność tej kwoty (dodatkowe losowanie) i możesz zyskać bonusowo 10 do 100000 razy więcej. Największą możliwością wygranej jest kwota 200$ w postaci BTC. Do tego możesz polecać znajomym i zarabiać z czasem dużo więcej.

Instrukcja jak zacząć zarabiać w kraniku Bitcoin

1. Załóż konto w Freecoinbit:

link do rejestracji w kraniku kryptowalut

2. Rozwiąż “captach” i odbierz pierwsze krypto.

3. W lewym, górnym rogu w panelu “free BTC” zarabiaj kryptowaluty za rozwiązywanie Captcha

4. W zakładce “Refer” na górze możesz pobrać swój link poleceń i zapraszać znajomych, w zamian za większe wypłaty krypto

5. Zarobione kryptowaluty możesz wypłacić na złotówki klikając w “Free BTC” oraz na górze klikając w “Withdraw”.

Potrzebujesz jeszcze portfela kryptowalut, który pozwoli na wypłatę ich w złotówkach przelewem lub w bankomacie. Załóż konto w BitBay i wyślij zarobek sobie tu.

W tej metodzie warto systematycznie podsyłać swoje linki na forach i znajomym. Jeżeli zbudujemy dużą bazę poleconych, to będziemy mogli zbudować sobie świetną bazę pod dochód pasywny.