Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie? 1

Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie?

Często słyszę pytania typu: “zarabiam pieniądze?”, “czym są programy partnerskie?”, lub “czym jest marketing afiliacyjny?”. W tym artykule odpowiem na te pytania w prostych słowach i zaprezentuję przykład tego, jak pracuję w programach partnerskich. Zapraszam do lektury.

Jak działają programy partnerskie?

Cała koncepcja programów partnerskich jest niezwykle prosta:
“BIERZESZ KOGOŚ RZECZY, SPRZEDAJESZ ZA NIEGO I DOSTAJESZ PROWIZJĘ”.

Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie? 2
jak działają programy partnerskie

Coś jak sprzedawca w sklepie, który dostaje prowizję za sprzedany asortyment lub koleżanka pracująca w AVON. Z tą różnicą, że my nie musimy widzieć się z klientem, gdyż zarabiamy przez internet i nie musimy zazwyczaj sprzedawać, bo wystarczy odpowiednie polecanie produktów i ich udostępnianie, a ludzie sami z nich skorzystają. Oczywiście osoby które podejmują z nami współpracę otrzymują obszerne szkolenie na ten temat.

Co najlepsze w programach partnerskich, nie musimy posiadać własnego produktu, składować go, wysyłać, akceptować transakcji i niepotrzebnie się denerwować. Nie musimy również mieć firmy i pieniędzy na inwestycje. Wystarczy, że ktoś z naszego polecenia skorzysta i dostajemy prowizję.

Czyli otrzymujemy własny link i teraz gdy kiedykolwiek z niego coś kupi lub wyrazi chęć skorzystania (są też takie kampanie) to zarobimy. 

Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie? 3
tak wyglądają linki w programie partnerskim

KTOŚ KLIKA TWÓJ LINK-> KUPUJE PRODUKT -> ZARABIASZ 

Praktycznie wszystkie największe firmy posiadają programy partnerskie i dobrze o tym wiedzieć, gdyż nawet jeżeli nie planujesz zarabiać w ten sposób to możesz “sam siebie” polecić i w ten sposób zyskać prowizję za pozyskanie nowego klienta. W ten sposób uzyskasz “tajemny rabat”. Kupisz taniej telefon, uzyskasz zniżkę na zakupy, czy będziesz mieć tańszy kredyt hipoteczny. Co najlepsze łączy się to z innym promocjami. Jak to zrobić napiszę na końcu artykułu.

Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie? 4
Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie? 5
Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie? 6

Czy muszę mieć firmę i kapitał na start w programach partnerskich?

Nie, nie musisz zakładać firmy (jeżeli jednak chcesz, to możesz). To program partnerski jest firmą która rozlicza się z firmami które możesz w nim polecać, podczas gdy Ty jedynie pozyskujesz klientów. Dalej program partnerski rozlicza się z Tobą zazwyczaj na podstawie “umowy dzierżawy powierzchni reklamowej”. Wszystko legalnie i zgodnie z prawem.

Nie musisz również podpisywać żadnej umowy, wystarczy że zaakceptujesz regulamin danego serwisu. Możesz też zrezygnować w dowolnym momencie i usunąć swoje konto.

Nie musisz posiadać również kapitału, by zarabiać w programach partnerskich, gdyż możesz wykorzystać do tego potęgę internetu oraz social media. Uczymy tego osoby pragnące zarabiać z nami w ten sposób

Na jakich produktach zarabiamy w programach afiliacyjnych?

Programy i promocje na bieżąco się zmieniają dlatego warto być w naszym zespole i otrzymywać informacje o tym z “pierwszej ręki”. Najlepiej można zarobić na produktach finansowych ale nie jest to reguła. Większość osób myśli że są to jedynie konta, pożyczki, czy inne tego typu produkty jednak nie jest to prawda. O jakim produkcie w tym momencie pomyślisz, to praktycznie zawsze ten produkt posiada możliwość sprzedaży go przez program partnerski. Zobacz dla przykładu sportowców, którzy polecają kody rabatowe na zakup ciuchów lub suplementów – oni zarabiają na zasadzie programu partnerskiego. 

Ludzie i tak kupują produkty przez internet, nawet gdy im tego nie polecisz. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by robili to z Twojego linku, a Ty byś mógł/mogła zarabiać na tym.

Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie? 7
jak można zarabiać w programach afiliacyjnych

Ile można zarobić w programach afiliacyjnych?

To zależy. Wszystko jest związane z branżą, którą wybierzesz i Twoim zaangażowaniem. Dla przykładu na jednym produkcie można zarobić:

– 5-20 zł w przypadku darmowej rejestracji z Twojego reflinku na portalu dla singli
– nawet 150 zł w przypadku osobistego konta bankowego
– nawet 350 zł w przypadku pożyczki
– oraz nawet 1000zł i więcej w przypadku kredytu, czy konta inwestycyjnego

Jeśli wiesz jak pozyskiwać ruch w internecie, to nie muszę Ci mówić, że takich zainteresowanych osób jesteś w stanie pozyskać tysiące w skali miesiąca. Z tego co wiem, rekordzista w naszym kraju zarobił na jednym produkcie około miliona złotych w rok. Jak umiejętnie promować programy partnerskie i zarabiać jak najwięcej, tego uczymy w zespole MobilneZarabianie.

Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie? 8
przykładowe stawki w branży finansowej

Programy partnerskie, czy warto?

Podsumowując, warto! Programy partnerskie to według mnie jedna z najlepszych metod zarabiania w internecie. Pieniądze do zyskania tu są nieograniczone i to Ty decydujesz, w jaki sposób będziesz to robić. Najlepsi “zawodowcy” potrafią zarobić nawet 150.000 złotych w ciągu jednego miesiąca (sprawdź to w programie Money2Money).

Na pewno zaletą jest brak potrzeby inwestowania pieniędzy na start, brak potrzeby posiadania firmy. Nie musisz również nic polecać by zarobić pierwsze pieniądze. Wszystko Ci objaśnimy.

Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie? 9
zarobki miesięczne w money2money

Jakie programy partnerskie wybrać?

Poniżej przedstawiamy listę programów partnerskich w których zarabiają członkowe naszego zespołu. Na początek wystarczy Ci w zupełności Money2Money (pokażemy Ci jak zarobić tam swoje pierwsze 1500-200 złotych). Jednak jeżeli chcesz mieć możliwość porównania stawek i zawsze uzyskania tej najlepszej oraz dostępu do większej ilości produktów, by wybrać te odpowiadające Tobie to zarejestruj się we wszystkich programach z których korzystamy i które polecamy.

LINKI DO REJESTRACJI W PROGRAMACH PARTNERSKICH (naciśnij):

MONEY2MONEY
SYSTEM PARNERSKI BANKIER.PL
LEADSTAR
EBROKER
– COMPERIALEAD
– FIREADS
– AIRBNB

Kupon na tańsze zakupy w internecie!

TAJEMNY KUPON NA TAŃSZE PRODUKTY (PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ) 

Jeżeli nie chcesz zarabiać w programach partnerskich, to dobrze mieć jednak tam konto i wykorzystywać własne linki do produktów z których korzystasz lub planujesz skorzystać. W ten sposób możesz polecić sam/a siebie w czasie zakupu telefonu w abonamencie (zyskać ~100zł), wzięcia kredytu (zyskać kilka % wartości kredytu), zakupu ubezpieczenia na samochód, czy zakupów ciuchów przez internet! W ten sposób otrzymasz dodatkową zniżkę na kilka % w praktycznie dowolnym miejscu w internecie. Powyżej przedstawiamy programy partnerskie które posiadają bogatą ofertę sklepów.

Jeżeli chcesz zarabiać z nami w programach partnerskich, to napisz do nas.

FACEBOOK 

EMAIL 

(KLIKNIJ)

7 komentarzy do wpisu „Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie?”

 1. Zawsze zastanawiałam się o co w tym wszystkim chodzi. Dziękuję za objaśnienie. Muszę się zastanowić jednak stwierdzam, że kuszące rozwiązanie. Nawet zarabiając samej na tym, z czego ja korzystam mogę zaoszczędzić duże pieniądze. Również widzę, że pierwszy wpis na stronie, więc powodzenia!:)

  Odpowiedz
 2. Nie byłem przekonany do programów partnerskich. Instrukcję zarabiania otrzymałem od kolegi. Wydawało mi się to zbyt proste, jednak zmieniłem zdanie, gdy otrzymałem pierwszą wypłatę 😀 polecam money2money

  Odpowiedz
 3. Sądziłem , że te wszystkie wpisy na fb to czyste oszustwa . Pozytywnie się zaskoczyłem . Świetny sposób na dorobienie pieniędzy do wyplaty.

  Odpowiedz
 4. Coś jak AVON 😀 Ja od zawsze działam w m2m i jestem zadowolona. Szybka weryfikacja wniosków i wypłata. Jak inne programy to nie wiem. Można sobie dorobić do wypłaty 😀

  Odpowiedz
 5. Ja sobie polecam siebie czasem z kontami i kredytami. Zawsze jakieś pieniądze wpadną dodatkowe 🙂 13 pensja haha, dzięki że mi to pokazałeś 😉 polecam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz i podziel się z innymi swoją opinią:)