O MNIE

O MNIE 1

Kilka słów o mnie i o stronie

Portal MobilneZarabianie to strona, która uczy zarabiać przez internet. Jesteśmy zespołem, który zarządza portalem. Postanowiłliśmy, że stworzymy miejsce w którym zbiorę osoby pragnące odmienić swoją rzeczywistość i zyskać w życiu wolność. Tak to nazywamy, gdyż szczęście to ujęcie holistyczne, a jednym z jego elementów jest właśnie wolność i czas. Pracując w sposób przemyślany i mobilny zyskujemy i jedno i drugie. Pieniądze same w sobie szczęścia nie dają lecz potrafią rozwiązać nasze problemy. Wychodzimy z założenia, że zamiast podążać za współczesnym społeczeństwem i oddać 1/3 swojego życia pracując dla kogoś, ja wolę wyłamać się z tego schematu i żyć po swojemu, jak tylko chcę. Utarło się przekonanie, że trzeba “ciężko pracować na etacie, w robocie” i innych możliwości nie ma. “Trzeba też” studiować na 10 kierunkach i odkładać każdy grosz… by później mieć na kredyt i pracować jeszcze więcej. To zwyczajny żart.

Patrząc trochę wstecz, jeszcze niedawno wszyscy zaklinali się, że np. kupując ciuchy w internecie można dostać tylko podrobione, a kupując telefon otrzymać cegłę. A dziś? Dziś większość ludzi kupuje wszystko przez internet i jest to normalna rzecz. Takie przykłady można mnożyć. Jeżeli ktoś ma otwartą głowę i pragnie się się czegoś nauczyć, jest gotów poświęcić swój czas to może również zacząć zarabiać i pracować w internecie, co dobitnie ukazujemy. Dołączając do naszego zespołu gwarantuję Ci, że zaczniesz zarabiać (jeżeli będziesz stosować się do wskazanych instrukcji). Wybór należy do Ciebie.

O zarabianiu w internecie

Dziś niemal każdy z nasz korzysta z internetu i spędza wiele godzin użytkując go. Trend zmierza ku całkowitej automatyzacji i przeniesieniu większości usług oraz elementów naszego życia do świata wirtualnego. Koncept zarabiania pieniędzy w internecie staje się co raz to bardziej popularny. Każdego dnia widzimy w internecie dziesiątki (jeżeli nie setki) reklam firm, które to pragną zyskać większą ilość klientów. Od Ciebie zależy jedynie to, po której stronie pragniesz się znaleźć. Możesz nie robić nic… ale możesz również przyłączyć się do nas i świadomie, korzystając z potęgi Internetu sięgnąć po pieniądze i wykroić kawałek tego tortu dla siebie. W zespole MobilneZarabianie.pl unikniesz ślepego szukania metod zarabiania od wątpliwej jakości “facebookowych mentorów”. Dostaniesz od nasz kompleksową strategię zarabiania w internecie, która została przez nas z powodzeniem sprawdzona. Przekażemy Ci wiedzę, dzięki której masz gwarancję tego, że zaczniesz zarabiać przez internet. Będąc w naszym zespole otrzymasz w pełni merytoryczne wsparcie oraz dostęp do świeżych informacji.

“Jakby to było takie proste, to każdy by tak zarabiał”

To stwierdzenie usłyszałem dobry… milion razy, odkąd zacząłem zarabiać pieniądze przez internet na poważnie. Tak, zarabianie w internecie jest proste ale trzeba wiedzieć jak to robić. Jeżeli jesteś informatykiem i specjalizujesz się w składaniu komputerów, a przywiozą Ci do naprawy samochód to najzwyczajniej w świecie rozłożysz ręce. Tak samo jest tutaj, musisz poznać tą branżę, oswoić się z nią i zacząć działać, by zdobywać doświadczenie. Pracując w internecie (jak w normalnej pracy stacjonarnej) nie otrzymujemy pieniędzy za obijanie się tylko za konkretne wyniki, więc osoby które nie umieją same zarządzać swoim czasem nie będą potrafiły systematycznie pracować, a co za tym idzie nie zarobią dużo. Wiele osób również nie wyobraża sobie siebie w pracy przed komputerem i po prostu nie chce tego robić. Są również ci, którzy za wszelką cenę nie chcą się rozwijać, chcą jedynie “bezpiecznej” umowy o pracę i tak żyją w doczesnej stagnacji powtarzając, że się nie da, a gdy sąsiad kupi nowy samochód, to twierdzą, że ukradł. Cóż zrobić, taką mamy mentalność. Podsumowując: pracować w internecie może każdy, jednak nie jest to praca dla każdego.

“Gdyby w internecie można było tyle zarabiać, to wszyscy by to robili. Gdyby prawnicy na prawdę tyle zarabiali, to wszyscy byliby prawnikami. Gdyby właściciele firm bezwzględnie zarabiali najwięcej, to wszyscy chcieliby być właścicielami firm.” I te przykłady można mnożyć. Czy uważasz, że wszystko kręci się wokół pieniędzy? Nikt Ci niczego nie zabrania. Możesz być lekarzem, kosmonautą, piłkarzem… lub zarabiać w internecie. Wymówki są za darmo, dlatego biedni ludzie mają ich tak dużo. Zacznij działać i podejmij wybór.

Praca w internecie to normalna praca

Czy praca w internecie to normalna praca? Większość osób ze starszego pokolenia odpowie, że absolutni nie. Co to za praca w domu, przez komputerem? Abstrakcja! Szkoda tylko, że przemawia przez nich najzwyczajniej w świecie konserwatyzm poznawczy. Wiele razy to słyszałem od bliskich, znajomych, osób starszych w poprzedniej pracy “na etacie”. Dla nich to coś nierealnego. Ale zastanówmy się… Załóżmy, że mamy STACJONARNY sklep w mieście liczącym 150.000 ludzi. Opłaty za ten sklep to około 6500 złotych miesięcznie (pracownik+ZUS+lokal) i miesięcznie możemy spodziewać się powiedzmy że 2500 klientów. Mając ten sam sklep ale w internecie nasza inwestycja spada do 1200 zł (ZUS). I opisuję to własny biznes ale jeżeli zaczynamy pracę (jak uczymy w MobilneZarabianie.pl) w programach partnerskich, to nasza inwestycja spada do zera. Otrzymujemy gotowy produkt, nie musimy zakładać działalności i opłacać ZUS. Wystarczy nauczyć się obsługi internetu, social media, marketingu (najlepszy zawód świata), skutecznej reklamy, sprzedaży i możemy pozyskać klienta na wybrany produkt, a my dostaniemy sowitą prowizję. Co najlepsze klienci i tak korzystają z tych produktów! A nasze zadanie, to tylko “wyciąć kawałek tortu dla nas” z tego rynku. Wcale nie musimy nawet rozmawiać z tymi ludźmi, ponieważ w internecie mamy różne narzędzie, które praktycznie wszystko automatyzują. Internet daje nam nieograniczone możliwości, których kiedyś najzwyczajniej nie było.

Dziś co druga osoba ma twarz wpatrzoną w telefon i wystarczy po prostu zachęcić ją, żeby trafiła do nas. Nie musi być wcale z tej samej dzielnicy, czy miasta. Możemy trafić do ludzi z całego świata. To jest właśnie moc internetu i jeżeli wykorzystamy ją to możemy sporo zarobić. Jest co raz więcej osób, które zarobiły nawet swój pierwszy milion programach afiliacyjnych, a powtarzając ich działania nie osiągniemy innego efektu, niż zupełnie taki sam jak oni.

Nie jesteś przekonany/przekonana?

https://www.youtube.com/watch?v=ICFf9S5Rgz0
Zwiastun filmu “Wyścig z czasem” … jednak czy to tylko film?

Spójrz na zwiastun poniższego filmu. Bohaterowie będący jak “zwyczajna” większość społeczeństwa wypruwają swoje żyły pracując dla elit, które kontrolują ich życie stale podwyższając ceny każdego dobra. W tym świecie jednak nie ma pieniędzy… zarabia się tu CZAS. Tak oto widzimy obraz ludzi, którzy pracują co raz więcej i równocześnie mają co raz mniej czasu. Jednak czy to tylko film? Przecież trzymając w ręce banknot, mamy przed sobą nasz poświęcony czas i wysiłek zamknięty w papierowej formie. Zastanów się… ile warty jest Twój czas. Czy wystarczy Ci go, by przeżyć swoje życie, tak jak chcesz?

“Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii.” – A.Malraux

Ludzie boją się zmian i wszystkiego co nowe, jednak Ci odważni którzy przeciwstawiają się mu – zyskują. Owszem, w internecie jak wszędzie można spotkać kogoś kto ma złe zamiary i stracić pieniądze ale nigdy nie należy stawiać wszystkiego na jedną kartę i inwestować wszystkich pieniędzy. To tak jakby pracować na etacie, zostać oszukanym i powiedzieć, że etat to oszustwo. Możliwości jest niezliczona liczba. Nie warto jednak wymyślać koła od nowa. Wystarczy znaleźć osobę, która ma efekty w jakiejś dziedzinie, powtarzać jej działania i nie ma innej możliwości niż uzyskanie efektów takich, jak ta osoba lub przynajmniej podobnych!

Jak korzystać z MobilneZarabianie.pl

Na MobilneZarabianie osobom które dołączyły do naszego zespołu przedstawiamy kompleksowy program “krok po kroku” jak zacząć zarabiać w internecie. Gwarantujemy, że każda osoba która będzie pracować w ten sposób zgodnie z naszymi instrukcjami zarobi (jeżeli nie, zwracamy pieniądze za zainwestowany czas). Przedstawiamy przetestowane przez nas metody, które pozwalają na zyskanie dodatkowych pieniędzy za pomocą internetu. Osoby które poczują, że zarabianie w internecie to coś dla nich mają możliwość podjęcia z nami głębszej współpracy i możliwości zarabiania na życie dzięki potędze internetu, we współpracy z MobilneZarabianie.pl

O MNIE 2