Bonus BNP Paribas 250zł premii za darmowe konto

bnp-paribas-zarobek-premia-bonus-250zl

BNP Paribas Zarabianie - 250zł zarobku za konto osobiste

Premia dla nowych klientów

Promocja banku jest skierowana dla osób, które wnioskując o darmowe “Konto otwarte na Ciebie” nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed złożeniem wniosku.

50zł + 200zł premii od BNP

Promocja trwa maksymalnie do 18 marca i jest ograniczona jedynie do 3000 osób, więc warto skorzystać, bo kto pierwszy – ten lepszy.

Zarabiamy 250zł na bankach za korzystanie z promocji

Za założenie darmowego rachunku w banku BNP Paribas do zdobycia jest 250zł.  Za samo założenie Konta Otwartego na Ciebie dostaniemy 50zł, zaś 2 razy po 100zł otrzymamy za spełnienie dodatkowych warunków w kwietniu i maju.

Zarabiamy też na bankach – dlaczego warto? Banki często oferują promocje marketingowe, gdzie za spełnienie banalnych warunków możemy uzbierać sobie dodatkową wypłatę w skali roku. Jedna osoba może mieć kilka kont bankowych i równie łatwo można po wykorzystaniu promocji je zamknąć, wystarczy kontakt z bankiem i złożenie dyspozycji zamknięcia rachunku. Rywalizują one o swoich klientów, a my z tego korzystamy zarabiając na premiach i bonusach bankowych.

Bonus BNP Paribas 50zł + 100zł + 100zł – Instrukcja jak odebrać bonus

Jak zarobić 50zł:

1. Zarejestruj się na specjalnej stronie promocji i wyraź zgody marketingowe (jest to warunek otrzymania bonusu pieniężnego od banku).

Załóż darmowe konto BNP PARIBAS (naciśnij tu)

2. Teraz otwórz skrzynkę e-mail na którą otrzymasz link promocyjny i złóż wniosek o otwarcie konta “Konto Otwarte na Ciebie” wraz z usługami bankowości elektronicznej oraz kartą debetową. Oczywiście muszą to być te same dane, które były zgłoszone do promocji odbioru bonusu.

Możesz wybrać kartę “Karta otwarta na dzisiaj”. Dla osób do 26 roku życia jest darmowa. 

Dla osób starszych jest darmowa, gdy kupimy nią coś 1 raz w miesiącu, np. bułkę w sklepie. 

Jeżeli nie, to dostaniemy bonus 50zł – 3zł = 47zł (3zł/mies. – tyle kosztuje ta karta jeżeli mamy aktywne konto i z niej nie skorzystamy minimum raz w miesiącu).


3. Zawrzyj umowę o konto, bankowość elektroniczną oraz o kartę za pomocą unikalnego kodu SMS. Kartę do konta dostarczy Ci kurier.

4. Przyznaną premię 50zł otrzymasz wraz z informacją do 20 kwietnia 2020 roku (nadawca maila, z którego będzie potwierdzenie: przedwiosnezkontem@bnpparibasplus.pl). Premia najpóźniej na Twoim koncie będzie do 30 kwietnia 2020 roku!

 

Jak zarobić 100zł:

W maju 2020 roku musisz spełnić następujące warunki:
– wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą (np. po 1zł w sklepie),
– zapewnij wpływ minimum 1000zł na konto (możesz przelać sobie po prostu).
 
5. Przyznaną premię 100zł otrzymasz na konto do 31 maja 2020 r.
 

 

Jak zarobić kolejne 100zł:

 W kwietniu 2020 roku musisz spełnić następujące warunki:
– wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą (np. po 1zł w sklepie),
– zapewnij wpływ minimum 1000zł na konto (możesz przelać sobie po prostu).
 
6. Przyznaną premię 100zł otrzymasz na konto do 30 czerwca 2020 r.
 
 

Dodatkowo:

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto jest darmowe. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0zł. Zapłacić możemy jedynie 3zł za kartę debetową “Otwartą na dzisiaj”, jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję w sklepie za 1zł i jest darmowa. Czyli w marcu wydajemy 1 zł, w kwietniu 5 razy 1zł i w maju 5 razy 1zł w sklepie i karta jest darmowa oraz mamy bonus 250zł (po spełnieniu warunków)! Jednak jeżeli jesteś osobą do 26 roku życia, to nie zapłacisz nawet grosza za kartę bez żadnych działań!