Pekao premia 200zł bonusu za konto w banku

200zl-za-zalozenie-konta-bank-pekao
Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A. z bonusem pieniężnym za selfie

Odbierz 200zł bonusu za otwarcie konta w Pekao S.A.

 Na czym zarabiamy: zarabiamy na promocji bankowej, która daje nam rekordowe 200zł bonusu od banku w zamian za spełnienie warunków które opisujemy w instrukcji poniżej. 

Ile zarobisz: 200zł bonusu na konto bankowe, a dodatkowo możesz otrzymać 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym i max 1500zł premii za polecenie konta znajomym, 50zł bonusu za założenie dalej Konta Przekorzystnego dla Młodych, czyli rachunku dla dziecka.

Dodatkowe warunki: Promocja jest skierowana do  osób, które nie posiadały żadnego rachunku osobistego w banku w okresie od 01.07.2018 do dnia otwarcia rachunku. Jednak posiadacze jedynie konta oszczędnościowego, kredytu, pożyczki, czy karty kredytowej nie kolidują z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Pekao premia za konto – Jak to ma funkcjonować?

Bank Pekao S.A. wprowadził genialną promocję dla nowych klientów, którzy chcieliby przetestować ich rachunek osobisty. Oferta jest ważna do końca marca 2020, a klienci którzy zdecydują się na otwarcie konta online (za pomocą selfie) mogą liczyć na premię za konto w wysokości 200zł.

pekao warunki promocji pieniężnej

Sektor bankowości w Polsce jest bardzo konkurencyjny, jednak Polacy nie są skłonni do zmiany rachunków bankowych, jak np. w przypadku operatorów telefonii komórkowej. Nie trzeba jednak ograniczać się do jednego rachunku bankowego i warto wykorzystywać promocje, gdzie banki nagradzają nowych klientów konkretnymi pieniędzmi na konto. Osobiście posiadam konta w 4 bankach i zawsze wykorzystuję promocje tego typu, bo to najzwyczajniej w świecie darmowa gotówka.

Jak założyć konto w promocji 200zł?

<< REGULAMIN TEJ PROMOCJI DOSTĘPNY JEST POD TYM LINKIEM  (NACIŚNIJ) >>

1. Załóż Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową za pomocą komputera lub telefonu.

Możesz wybrać świetnie wyglądającą złotą kartę Debit Gold lub kartę MasterCard (gdzie dostaniesz jeszcze punkty Priceless Specials (voucher o wartości 20zł).

Naciśnij tu, by założyć konto w promocji 200zł od PEKAO.

Aby zdobyć premię 200zł musisz założyć konto internetowo za pomocą selfie (weryfikacja konta za pomocą biometrii). Czyli bank poprosi Cię podczas wypełnienia wniosku o zdjęcie twarzy oraz dowodu osobistego (jak w przypadku założenia konta Revolut). Jeżeli będziesz chcieć założyć konto jednak w placówce banku, to premia spadnie jedynie do 100zł.

Umowę zawrzesz w pełni zdalnie – bez wychodzenia z własnego domu. Jest to nawiązanie do bieżącej sytuacji na świecie – #zostańwdomu #zostajewdomu .

—————

2. Pierwsze 100zł bank wypłaci Ci do końca drugiego miesiąca po założeniu konta.

Więc jeżeli założysz w marcu, to 100zł otrzymasz w maju. Warunkiem jest to, że maksymalnie do końca kwietnia wpłacisz sobie minimum 500zł oraz wykonasz 1 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay.

Czyli musisz wpłacić na swoje konto Pekao 500zł przelewem i kupić np. 1 bułkę kartą. Za to dostaniesz 100zł do końca maja.

—————

3. Drugą transzę 100zł otrzymasz najpóźniej do 31 lipca 2020 roku, gdy konto będzie aktywne. 

By otrzymać drugą transzę 100zł musisz przez kolejne 3 miesiąca robić to samo. Czyli w kwietniu, maju i czerwcu wpłacać sobie po 500zł i kupić po np. 1 bułce. 

Pieniądze możemy przelać na konto PEKAO z innego rachunku w innym banku, jednak wyłączone są z promocji wpłaty we wpłatomacie, w kasie banku, z rozliczeń z depozytów terminowych, z kredytów i pożyczek oraz przelewy wewnętrzne z innych kont Banku Pekao S.A..

—————

4. 50zł dodatkowej premii dla dziecka (dodatkowo)

Jeżeli posiadasz dziecko w wieku od 9 roku życia do 18 roku to jako przedstawiciel ustawowy możesz swojej pociesze założyć Konto Przekorzystne dla Młodych i zdobyć dodatkową premię w wysokości 50zł. Promocja również trwa do końca marca 2020 roku i za 1 dziecko możemy otrzymać 1 premię pieniężną.

Dzieci nie muszą oczywiście wykonywać jakichkolwiek transakcji, a premia zostanie wpłacona do 24 kwietnia 2020 roku. Konto jest w pełni darmowe, a tabela opłat i prowizji jest załączona oczywiście w linku.

—————

5. Do 1500zł premii ekstra za polecanie promocji bankowej znajomym (dodatkowo)

Jeżeli założysz Konto Przekorzystne z premią 200zł na start, to możesz dalej polecać je swoim znajomym. Za skuteczne polecenie otrzymasz 100zł za osobę i w ten sposób możesz polecić promocję 15 osobom. 

—————

6. Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku aż do 30.000zł (dodatkowo)

Dodatkowo nowi klienci banku Pekao S.A otrzymują bardzo dobrą ofertę konta oszczędnościowego. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 120 dni od momentu zawarcia umowy i obowiązuje maksymalnie do kwoty 30.000zł. Nadwyżka będzie oprocentowana już według standardowej stawki banku.

Możemy zawnioskować o nie podczas składania wniosku o Konto Przekorzystne. Jest darmowe, a co miesiąc bezpłatnie możemy wykonywać nielimitowaną liczbę przelewów z konta oszczędnościowego (tylko przez aplikację PeoPay). 

—————

7. Voucher Mastercard 20zł (dodatkowo)

To jeszcze nie wszystko, jeżeli chodzi o bonusy, które otrzymasz! Jeżeli wybierzesz kartę MasterCard, to dołączysz do programu lojalnościowego w programie firmy. Za przystąpienie do programu otrzymasz 1000 punktów. Aby skorzystać z promocji zarejestruj Kartę Rewolucyjną Mastercard na stronie dodatkowej promocji. Zarejestrować musisz się do 31 marca 2020 roku, a za przystąpienie otrzymasz premię, która zostanie przydzielona w ciągu 14 dni. Punkty są ważne 6 miesięcy i możesz spożytkować do wymiany na vouchery o wartości 20zł.

 

Pekao Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeżeli masz poniżej 26 lat, to wówczas prowadzenie konta, przelewy internetowe i mobilne, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, czy wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach są bezwarunkowo za darmo.

Jeżeli masz powyżej 26 lat to:

  • 0 zł za przelewy mobilne i internetowe,
  • 0 zł za wpłaty gotówki
  • 0 zł za wypłaty gotówki dla obydwu kart (Mastercard i VISA Gold)
  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem, że wpłacisz sobie minimum 500zł przelewem co miesiąc (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3zł (Mastercard Debit FX), jednak jeżeli chcesz zarobić na promocji 200zł to będziesz mieć w miesiącach dotyczących promocji konto za darmo, bo to spełnisz).

Ocena promocji 200zł za konto i selfie

Biorąc pod uwagę wymogi oferty i nakład “pracy” w tej promocji, gdzie musimy jedynie założyć konto po czym zrealizować banalne warunki premii to jedna z najkorzystniejszych promocji bankowych. Łącznie wszystko zajmie nam 30min rozkładając to w czasie realizacji.

Nieskomplikowane zasady promocji sprawiają, że premia 200zł za konto Pekao jest łatwo osiągalna zarówno dla osób pracujących, studentów jak i osób, które posiadają wolny czas. 

Jeżeli nie chcemy przenosić swoich całych finansów do Banku Pekao, to możemy potraktować to konto jako dodatkowe lub przetestowanie usług w zamian za bonus pieniężny.