Santander – Zarobek 300zł plus bonusy

santander 300zł zarobek

Załóż darmowe konto osobiste w banku i zarób nawet 650zł

 Na czym zarabiamy: Bank Santander przygotował genialną promocję, gdzie za spełnienie łatwych do zrealizowania warunków możemy zyskać pieniądze bezpośrednio na konto. Warto pamiętać o tym, że możemy posiadać konta bankowe w wielu bankach i zarabiać na promocjach.

Ile zarobisz: 300zł premii w gotówce, do tego 80zł za polecenie każde polecenie znajomym i 300zł zwrotu za rachunki (jeżeli chcesz)

Czy konto można później zamknąć: Tak, możesz zamknąć je za darmo.

Santander rozdaje pieniądze – o co chodzi?  Jest to kolejna edycja promocji “Konto Jakie Chcę z Bonusem” i trwa ona do 29 lutego 2020. Pula wszystkich nagród jest dość pokaźna i warto odebrać wszystkie bonusy. Akcja kierowana jest do pełnoletnich obywateli Polski, którzy nie posiadali konta w Santander bank po 13 stycznia 2019. Bank promocją pragnie zachęcić do korzystania ze swojego darmowego konta nowych użytkowników. Zyskane pieniądze wpływają bezpośrednio na konto bankowe.

Santander – jak odebrać bonus 300-650zł

1. Wejdź w poniższy link i utwórz profil uczestnika w serwisie organizatora promocji. Wyraź zgodę na udostępnienie informacji, zaakceptuj regulamin promocji oraz odbierz maila aktywującego:

NIEAKTUALNE! NOWA PROMOCJA SANTANDER ZOSTANIE PODANA JUŻ NIEDŁUGO

2. Złóż wniosek o Konto Jakie Chce wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Skorzystaj z linku udostępnionego w Profilu Uczestnika w zakładce „Konto Bonus”. We wniosku musisz podać ten sam adres mailowy co podczas zakładania Profilu Uczestnika.

Jeżeli będziesz chcieć zarabiać 80zł za każde polecenie konta, to w tym momencie Twoi znajomi mogą we wniosku wpisać kod polecenia (który będziesz mieć po założeniu konta). W ten sposób możesz zarabiać na poleceniach.

3. Podpisz umowę z bankiem.

4. Wyraź w banku następujące zgody: na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz na elektroniczny kanał kontaktu (EKK). Utrzymaj te zgody co najmniej do 31 maja 2020 r.

5. Wpłać na swoje konto min. 10zł i w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po otwarciu konta (jednak nie później niż do 30 kwietnia 2020 r.)  wykonaj co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIK (np. każda za złotówkę). 

6. Odbierz 200zł bonusu

7. Kolejno do 30 kwietnia 2020 roku wpłać na swoje konto minimum 1000zł.

8. Odbierz kolejne 100zł bonusu

Do 15 maja 2020 r. organizator poinformuje Cię w wiadomości e-mail o przyznaniu premii. Uwaga! Znajdziesz w niej link do strony z formularzem, w którym będziesz musiał podać nr swojego Konta Jakie Chcę. Musisz to zrobić w terminie 7 dni od momentu wysłania wiadomości. Bonus w wysokości 200 lub 300 zł wpłynie na Twój rachunek najpóźniej 31 maja 2020 r.

9. Polecaj konto i zarabiaj 50zł za każde polecenie. Dodatkowo podczas płacenia rachunków z konta Santander otrzymasz zwrot aż do 300zł w skali roku (25zł miesięcznie).

 

santander darmowe konto bonus