Nasze Zarobki

Ile zarabiamy przez Internet
oraz osoby które są w naszym zespole?

Najlepsza odpowiedź jaka przychodzi mi do głowy w tym momencie: “to zależy”. Wszystko związane jest z nakładem pracy i aktualnymi kampaniami na których zarabiamy. Czasami pojawiają się “tematy” dzięki którym możemy jednorazowo zarobić kilkanaście tysięcy w jeden miesiąc. Osoby zarejestrowane w naszym zespole mają dostęp z “pierwszej ręki”. Interesuje nas jednak to, by osoby w zarejestrowane w naszym teamie zarabiały jak najwięcej, wtedy zarabiamy i my.

Spójrz na nasze przykładowe wyniki:

Lipiec + Sierpień 2019 - 26 tysięcy złotych

Tyle zarobiliśmy w okresie wakacyjnym. Opisaliśmy to na naszym profilu instagram oraz w grupie na facebooku.

Nasze Zarobki 1

Średnio 1200-1700zł w miesiąc

Osoby które podjęły współpracę z nami zarobiły średnio w pierwszym miesiącu (po naszym przeszkoleniu) 1200-1700 złotych. Zakładając, że nakład ich nauki i pracy to 1-2 godziny dziennie, to dość przyzwoity wyniki. Osobiście testowo dołączając do programu Leadstar i jeszcze raz robiąc wszystko kroku zarobiłem 2011,57zł.

Nasze Zarobki 2

Warunki Zarabiania Przez Internet

Należy pamiętać, że praca w internecie to dalej praca i tu również pieniądze nie spadają z nieba, jednak czy taki biznes w domowym zaciszu to nie jest wręcz idealne zajęcie?

Programy partnerskie płacą oczywiście w zależności od zaangażowania. Wiadomo, że wszystko ma swoje plusy i minusy, jednak taka forma zarobku przypadła mi do gustu i bardzo ją sobie cenię.

Ogromnym plusem jest to, że nie musisz inwestować ani złotówki. Żeby otworzyć własny biznes, np. sklep musisz mieć odłożoną sporą kwotę pieniędzy i ponosisz ryzyko ich utraty. W programach partnerskich nie musisz wykładać dosłowni ani złotówki, żeby zarabiać. Nie musisz tracić czasu na dojazdy, wstawać rano lub zostawać po godzinach w pracy. W internecie wszystko zależy od Ciebie i twojej organizacji czasu. Pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Wyzwaniem jest jednak to, że organizujesz sobie czas pracy i nie możesz tu liczyć na szefa, który da ci zadania do wykonania. Osobiście na początku zapoznałem się z tym i odpuściłem. Po czasie wróciłem i zacząłem ale traktowałem ten zarobek jako dodatek do pensji, zaś dziś jest to moja praca i nie zamieniłbym ją na żadną inną.

Moja praca jest tam gdzie ja chcę, i mam ze sobą laptopa oraz telefon. Zyskałem totalną wolność. Wstaję rano, ale nie z przymusu, a ze szczerej chęci. Dzielę czas na pracę, pasje oraz najbliższych.

Wspólnie tworzymy najlepszy zespół, który zarabia przez Internet.

Na początku zobrazuję Ci na czym polega zarabianie wspólne zarabianie, a więc zyskuję zarówno ja i zespół do którego należę. Poniżej panel ogólnie zespołu do którego należę. Zarobek 32.114 złotych w skali miesiąca plus 16112 złotych z prowizji za pracę zespołu. Jeżeli dołączysz do mojego zespołu, to ja otrzymam dodatkowo 5% zarobków które wygenerujesz. Prosta matematyka. Już wiesz dlaczego tak zależy mi, żeby osoby w moim zespole zarabiały jak najwięcej?

Nasze Zarobki 3
Nasze Zarobki 4