Zarób najprostsze 50zł – TransferGo

Zarób najprostsze 50zł - TransferGo 1

To chyba najprostsza metoda zarobku ever!
Wystarczy, że przelejesz 250zł ze swojego konta na swoje konto i zarobisz 50zł!

Kilka słów o TransferGo

Do grona instytucji, które pozwalają na sprytnie zarobienie dodatkowych pieniędzy dołącza nowy typ „fintechów”, a mianowicie pośrednicy zajmujący się międzynarodowym transferem pieniędzy.  Nie wszyscy zapewne wiedzą, jednak alternatywnie do stosunkowo drogich przelewów zagranicznych oferowanych przez banki, istnieje mnóstwo firm, które zapewniają tanie i szybkie przelewy międzynarodowe. Oczywiście serwisy dostępne są w języku polskim, posiadają polski support oraz polskie konta bankowe, a przelew zarobionego bonusu możecie zlecić w złotówkach. Jak wspomniałem, warunkiem uzyskania premii jest wykonanie jednego przelewu, który na dodatek jest darmowy! Posłużyć możesz się w tym przykładowo kontem Revolut lub Monese. , bądź też kontem znajomego, mieszkającego za granicą. Jak w łatwy sposób odebrać minimum 50 złotych?

Jest to brytyjski fintech z siedzibą w Londynie, który działa od 2012 roku i obsługuje aktualnie aż 47 kraje. Cały biznes opiera się na transferze pieniędzy w ten sposób, iź środki nie wędrukują z jednego kraju do drugiego, lecz wypłacane są na konto TransferGo w kraju A, zaś w krju B wypłaca je lokalne konto firmy. W ten sposób redukowane są koszty transakcyjne, dzięki czemu firma propoponuje bardzo korzystne warunki, bez kosztów prowizyjnych, a przelew dotrze w już w kilka dni.

TransferGo jest licencjonowaną instytucją płatniczą, działającą na podstawie regulacji prawnych wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) oraz nadzorowaną przez brytyjski Urząd Skarbowy. W sieci możecie znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii na temat TransferGo, na przykład na portalu Trustpilot. Usługi TransferGo przeznaczone są głównie dla osób pracujących za granicą, które chcą przesłać środki dla swoich rodzin, pozostałych w kraju. Serwis dostępny jest również w formie wygodnej aplikacji mobilnej. My jednak skupiamy się na odebraniu pieniędzy za wykonanie prostego zadania.

Inni już odebrali z nami 50, a nawet 100zł:)

Zarób najprostsze 50zł - TransferGo 2
Zarób najprostsze 50zł - TransferGo 3

Zarobek za polecenie po 10 funtów dla obu stron (100zł)

Zasady zarobku 50zł są bardzo proste. Aby wziąć udział w promocji musicie zarejestrować się w programie z kogoś polecenia. Należy użyć linku lub kodu by uzyskać bonus (mój kod polecenia to: MobZar). Następnie wykonujecie przelew na konto kogoś znajomego (np. konto revolut), po czym otrzymacie 10 funtów premii jako poleceni. Premia będzie udostępniona do wypłaty w ciągu 5 dni roboczych od momentu dotarcia środków. Wypłatę możecie zlecić po zalogowaniu się w serwisie (zakładka: „zaproś i zarabiaj”). Środki mogą zostać przelane na Wasze konto w PLN lub na konto walutowe. Pamiętajcie, że regulamin oficijalnie nie zezwala na polecenie usługi samemu sobie. Może to grozić banem oraz niewypłaceniem środków.

Po rejestracji z waszego linku, znajomy może teraz wykonać do Was przelew zwrotny, za co otrzymacie po 10 funtów. Najlepiej, aby przelew zwrotny został wykonany na inne konto, jeśli takowe posiadacie, ale nie jest to regułą. Dla Was będzie to już druga premia! Oczywiście możecie teraz polecać TransferGo kolejnym osobom, tworząc wręcz struktury programu poleceń.

Instrukcja zarobku 50zł krok po kroku:

Po kliknięciu w mój link zobaczycie informację o poleceniu usługi TransferGo. Zarejestruj się mailem klikając w zielony przycisk u góry (po prawej stronie). Serwis od razu przechodzi konkretnie do formatki wykonywania przelewu. Aby zdobyć nagrodę o wysokości 50zł (10 funtów) wystarczy teraz wykonać przelew na kwotę minimum 50 funtów. Po rejestracji możecie normalnie zalogować się za każdym razem i wypełnić warunki promocji.

„No dobrze, a co jeśli wysyłam inną walutę, np. złotówki z konta osobistego w Polsce na konto „eurowe” lub „funtowe” np. Revolut? W jaki sposób przeliczyć kurs, by kwota przelewu na pewno spełniała warunki promocji? Jest na to sposób:

Na początku jako kraj nadawcy wybierz Polskę, zaś kraj odbiorcy Wielką Brytanię, po czym wpisz 50 funtów. System wylicza mi, że muszę nadać kwotę 240,28zł (jak na załączniku).

Zarób najprostsze 50zł - TransferGo 4

Wysyłając środki na konto z euro zmieniam kraj odbiorcy na Niemcy, po czym kwota w PLN zostaje bez zmian, natomiast kwota w funtach zostaje przeliczona na kwotę w euro. W moim przypadku jest to 56,07 euro. Jednak dla pewności podwyższam tą kwotę do pełnych 58 euro (gdyby kurs się zmienił, by zarobić na promocji).

Jeżeli pieniądze transferujecie na konto w Revolut, nie musicie nic zmieniać, po prostu wysyłacie środki na konto w funtach. Aby przejśc do działania, otwórzcie aplikację Revolut i wybierzcie konto w Funtach szterlingach. Jeżeli takiego jeszcze nie posiadacie, to otwiera się takowe jednym kliknięciem. Po wejściu w szczegóły konta znajdziecie 8-cyfrowy numer oraz 6-cyfrowy kod (sort code). Gdy już wykonacie przelew, środki możecie przewalutować po kursie międzbankowym, a następnie wypłacić je za darmo z bankomatu, przelać na swoje konto w banku lub po prostu wydaćkartą.

Oczywiście strategię tę możecie użyć w odwrotnej kolejności, to znaczy przelew walutowy wykonać najpierw na polskie konto.

Zarób najprostsze 50zł - TransferGo 5

W dalszym kroku wybieramy termin dostarczenia pieniędzy. Oczywiście zostawiam docelowy przelew bezpłatny, który dotrze po kilku dniach. Wybrać możecie również formę płatności. Standardowy przelew jest bezpłatny, natomiast wpłata kartą wiąże się z dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 0,5% wartości transakcji. W moim przypadku to tylko 0,29 euro (nieco ponad złotówka).

W kolejnych krokach uzupełniacie swoje dane osobowe oraz dane odbiorcy przelewu. Osobiście wykonywałem przelew z konta w Revolut, aczkolwiek w danych osobowych podałem adres zameldowania w Polsce oraz polski numer telefonu. Na końcu, po podaniu numeru karty, zostałem poproszony o odpalenie aplikacji i potwierdzenie płatności. To tyle. Teraz pozostaje już tylko oczekiwać na przelew. Nie da się ukryć, iż interfejs serwisu TransferGo jest bardzo przejrzysty i pomocny. Wszystko w nim widać jak na dłoni.

Teraz możecie przejść do drugiego etapu naszej strategii. Mianowicie posiadając konto w TransferGo, możecie je polecić swojemu znajomemu, który wykona do Was przelew zwrotny. Mechanizm wykonywania przelewu jest identyczny jak przedstawiony powyżej, natomiast o tym jak polecać usługi TransferGo dowiecie się z kolejnego akapitu.