Jak myślą bogaci? Sposób myślenia milionerów.

mindset-ludzi-bogatych

Oczekujesz tego, że będziesz żyć jak 1% najbogatszych, podczas gdy zachowujesz się i grasz zasadami 99% społeczeństwa. Czy to oznacza, że każę Ci zachowywać się jak dewiant? Raczej nie. Odmienność jest jednak lepsza, kiedy daje Ci więcej radości lub zapewnia większą efektywność. Jeśli ktoś zachowuje się w określony sposób i jego wyniki są przeciętne, to … Czytaj dalej Jak myślą bogaci? Sposób myślenia milionerów.

Jak się zmotywować do pracy

jak-sie-zmotywowac-do-pracy

Czy masz wrażenie, że ta cała sterta poradników i zapisanych zakładek w przeglądarce, to nie zbiór przydatnych rad, które mają pomóc, a paradoksalnie jeszcze bardziej obciążająca lista rzeczy do zrobienia? Jak w takim razie zmotywować się do pracy? Nie jesteśmy zadowoleni z naszej obecnej pracy i chcemy ją zmienić. Jednak nie wiedzieć czemu prokrastynujemy i … Czytaj dalej Jak się zmotywować do pracy

Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie?

Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie? 3

Często słyszę pytania typu: “zarabiam pieniądze?”, “czym są programy partnerskie?”, lub “czym jest marketing afiliacyjny?”. W tym artykule odpowiem na te pytania w prostych słowach i zaprezentuję przykład tego, jak pracuję w programach partnerskich. Zapraszam do lektury. Jak działają programy partnerskie? Cała koncepcja programów partnerskich jest niezwykle prosta: “BIERZESZ KOGOŚ RZECZY, SPRZEDAJESZ ZA NIEGO I DOSTAJESZ PROWIZJĘ”. … Czytaj dalej Gdzie zarabiamy? Czym są programy partnerskie?