Bonus pieniężny od Twisto – Zarób w premii za założenie konta!

twisto promocja 100zł premii bonus

Twisto Zarabianie - 10zł premii
za wypróbowanie aplikacji
aktualna, nowa stawka

Czym jest Twisto?

Twisto to w pełni darmowa platforma zakupowa z limitem punktowym do wykorzystania w sklepach internetowych i stacjonarnych. W Twisto można robić zakupy online i w sklepach, po czym zapłacić kiedy się chcę – od razy lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i odsetek. Ponadto Twisto oferuje najlepszy kurs wymiany walut za granicą oraz cashback.

Promocja 10zł od Twisto premii

Nowi użytkownicy za założenie darmowego konta z tej strony otrzymują aż 10zł do wydania nawet tego samego dnia. Taki prezent na start za test. Dodatkowo, gdy zaprosisz znajomego to oboje dostaniecie kolejne 10zł! I tak za każdą osobę. W ten sposób możesz łatwo zarobić na np. wakacje, czy zakupy.

Opinie o Twisto – Bezpiecznie, szybko, nowocześnie

Premia 10zł od Twisto – Jak to ma funkcjonować? Obecnie firmy zamiast płacić za reklamę w gazecie, czy “po wiadomościach” setki tysięcy złotych wolą dać na start, by użytkownicy się przekonali do ich usług, a jeżeli nie, to mogą wykorzystać bonus i zrezygnować. Wszystko jest starannie wykalkulowane w działania marketingowe i dobry PR. Firma jest konkurencją dla np. Revolut. Posiadanie konta w platformie odroczonych zakupów Twisto jest darmowe i w pełni bezpieczne.

Bonus od Twisto – dlaczego warto? Wystarczy jedynie założyć i zweryfikować konto, po czym przejść pozytywnie weryfikację a otrzymasz 10zł, które możesz przeznaczyć np. na zakupy. Dalej otrzymasz dostęp do polecania aplikacji. Wystarczy zaprosić znajomych i otrzymacie po 30zł. Promocja jest aktualna do odwołania, więc warto skorzystać nawet dla samego bonusu powitalnego.

Twisto darmowe 10zł premii na start – Instrukcja jak odebrać

1. Załóż w pełni darmowe konto w platformie Twisto (sugerujemy zrobić to przez komputer).

Załóż darmowe konto Twisto i odbierz premię 10zł (naciśnij tu)

 

*Nie musisz zakładać żadnej karty! – By zarobić wystarczy samo założenie konta. Choć i tak jest ona darmowa.

2. Zweryfikuj konto, by otrzymać bonus. Potwierdź swoją tożsamość przelewem 1zł (zostanie Ci od razu zwrócony). Jest to m.in. zabezpieczenie przed tworzeniem fikcyjnych kont.

3. Odbierz swoje gwarantowane pieniądze (10 ZŁ BONUS OD TWISTO). Informację o tym otrzymasz w mailu zatwierdzającym weryfikację konta oraz w zakładce “benefity” po zalogowaniu.

 

Dodatkowo:

Jak polecać Twisto znajomym i zarabiać po 10zł?

Poleć znajomym i zgarnij kolejne 10zł za każdą osobę, która się zarejestruje (zobacz dowód poniżej). Wystarczy, że włączysz zakładkę “benefity”.

Twisto ze zwrotem za zakupy. Jak dorobić sobie jeszcze więcej?

Od niedawno Twisto oprócz 10zl na start daje nam kolejną ciekawą metodę – cashback za zakupy. Wystarczy zalogować się do swojej aplikacji i podczas zakupów wybrać sklep ze zwrotem pieniędzy na nasze konto.

Cashback jaki dodatkowo otrzymujesz:

– AliExpress do 10%!🔥

– eobuwie do 4,2%🔥

– booking do 4%!🔥

– pyszne.pl do 2,1%🔥

I wiele innych. 

Jak zamknąć konto w Twisto?

Możesz zamknąć je za darmo i w pełni bezpiecznie w zakładce kontakt lub pisząc maila do supportu aplikacji. Bez żadnych konsekwencji. Czyli logujesz się do swojej aplikacji, naciskasz dymek chat’u i zgłaszasz dyspozycję zamknięcia swojego konta.

Twisto 10zł premii opinie osób które skorzystały:

Opinie o szybkim przyznaniu bonusu 50zł (we wcześniejszej promocji) i 100zł teraz w Twisto jakie otrzymaliśmy od zadowolonych użytkowników

twisto instrukcja zarobku
twisto premia 100zł
opinie mobilnezarabianie o twisto
dowody wyplat w twisto.pl 50zl
opinie o mobilnezarabianie.pl
tpraca online opinie 2020
twisto zarobek 50zl kolejna osoba
opinie osób które zarobiły z mobilnezarabianie.pl
twisto zarobek 50zł zadowolona osoba
twisto 50zł zarobek kolejny online
twisto zarobek 50zł zadowolona osoba
twisto czy to bezpieczne opinia
twisto i monese szybki zarobek
twisto zarobek kolejna osoba
twisto zarobek osoby zadowolonej
praca zdalna opinie

Zobacz również artykuł prasowy o Twisto:

twisto.pl opinie o zarobku

Pełen artykuł jest dostępny pod adresem:
https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/402913/ing-wprowadzil-platnosci-internetowe-imoje-oraz-twisto

CZYM DOKŁADNIE JEST TWISTO I DLACZEGO DAJE ZAROBIĆ:

Firma płaci za internetowe zakupy konsumentów, odraczając im płatność nawet o 45 dni. Jeśli klient nie odda pieniędzy Twisto w określonym czasie, poniesienie dodatkowe koszty — 10 zł za każde pięć dni spóźnienia, maksymalnie 50 zł lub 50 proc. wartości koszyka zakupowego, w zależności od tego, co bardziej opłaca się klientowi. Start-up opracował autorski silnik nikita, umożliwiający ocenę zdolności kredytowej klienta. Twierdzi, że zarabia na prowizji pobieranej od e-sklepów, dzięki czemu może świadczyć konsumentom bezpłatną usługę zakupową aż przez trzy tygodnie. Koszty, które ponoszą spóźnialscy klienci, mają tylko motywować do spłacania długów. Nie stanowią one jednak dla Twisto istotnego źródła przychodów. Firma płaci 50zł za założenie i przetestowanie jej usług, ponieważ jest to staranie zaplanowany i wyliczony zabieg marketingowy, gdzie zamiast płacenia za reklamy “po wiadomościach” woli dać użytkownikom, by sami przekonali się do jej usług, a jeżeli zrezygnują to trudno.