Twisto – Zarób 50zł za założenie konta

twisto 50zł 100zł za darmowe konto

Twisto Zarabianie - 50zł
za wypróbowanie aplikacji
NOWA STAWKA!

 Na czym zarabiamy: Twisto to nowoczesny sposób robienia zakupów. Jest to darmowa usługa, dzięki której możesz zamówić produkty, a zapłacić za nie po 21 dniach. Jest to firma za którą ręczy bank ING. Twisto nie jest kontem bankowym!

Ile zarobisz: Za założenie i weryfikację darmowego konta otrzymasz 50 złotych nawet w godzinę.  Dodatkowo, gdy zaprosisz znajomego to oboje dostaniecie kolejne 50zł! I tak za każdą osobę.

Czy konto można później zamknąć: Tak, możesz zamknąć je za darmo w zakładce kontakt lub pisząc maila do supportu aplikacji.

Twisto – bezpiecznie, szybko, nowocześnie

Twisto rozdaje 50zł – Jak to ma funkcjonować? Płatność opóźniona Twisto to nowatorska na polskim rynku usługa, która jest wspierana przez ING. Polega na tym, że za pomocą usługi możesz kupić przez internet bezpiecznie i szybko produkt ze sklepu, zaś zapłacisz dopiero po 21 dniach bez żadnych kosztów! Na początku naszej przygody z płatnościami możemy realizować głównie niewielkie zamówienia, jednak gdy będziemy sumiennie korzystać z usługi to otrzymamy co raz to większą kwotę maksymalna. Usługa jest w pełni bezpieczna i darmowa. Regulamin konta jest wskazany podczas rejestrcji.

Dlaczego warto? Wystarczy jedynie założyć i zweryfikować konto, a otrzymasz 50zł, które możesz przeznaczyć np. na zakupy. Dalej, gdy zweryfikujesz konto z naszej instrukcji, to otrzymasz dostęp do polecania aplikacji. Wystarczy polecić znajomym i otrzymacie również po 50zł. Promocja jest aktualna w 2020 roku!

Instrukcja jak odebrać 50zł w Twisto za darmowe konto.

1. Załóż w pełni darmowe konto w Twisto (sugerujemy zrobić to przez komputer).

Załóż darmowe konto (naciśnij tu)

 

*Nie musisz zakładać żadnej karty! – By zarobić wystarczy samo założenie konta. Choć i tak jest ona darmowa.

* Aby otrzymać zarobek musisz wpisać w czasie weryfikacji, że zarabiasz więcej niż wydajesz i wnieść o darmowy limit 1000 punktów (nie musisz z niego korzystać).

2. Zweryfikuj konto, by otrzymać bonus. Potwierdź swoją tożsamość przelewem 1zł (zostanie Ci od razu zwrócony). Jest to zabezpieczenie przed tworzeniem fikcyjnych kont.

3. Odbierz swoje gwarantowane pieniądze. Informację o tym otrzymasz w mailu zatwierdzającym weryfikację konta oraz w zakładce “benefity” po zalogowaniu.

4. Poleć znajomym i zgarnij kolejne 50zł za każdą osobę, która się zarejestruje (zobacz dowód poniżej).

 

twisto bonus 50 punktów
karta twisto i bonus

Opinie: Zadowolonych osób które zarobiły z nami na naszym Instagram oraz Facebook! (znajdziesz je również w menu na górze strony)

twisto instrukcja zarobku
twisto czy to bezpieczne opinia
opinie osób które zarobiły z mobilnezarabianie.pl
dowody wyplat w twisto.pl 50zl
opinie o mobilnezarabianie.pl
tpraca online opinie 2020

Artykuł prasowy:

twisto.pl opinie o zarobku

Pełen artykuł jest dostępny pod adresem:
https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/402913/ing-wprowadzil-platnosci-internetowe-imoje-oraz-twisto