Jakie programy partnerskie wybrać do zarabiania w internecie? 1

Jakie programy partnerskie wybrać do zarabiania w internecie?

Wiele osób zastanawia się, “czym są programy partnerskie?”, “czym jest marketing afiliacyjny?”, “jakie są zarobki w programach partnerskich?”, “jakie programy partnerskie wybrać, jakie polecacie?”. Są to oczywiście przykładowe, z tych najczęściej zadawanych pytań dotyczących pracy przez internet.

Poniższy wpis ma na celu przedstawienie mechaniki ich działania oraz opisanie najpopularniejszych programów zarobkowych w Polsce (tego typu).

Zarabianie w internecie przez programy partnerskie - jak to działa?

Cała koncepcja programów partnerskich jest niezwykle prosta:
“BIERZESZ KOGOŚ RZECZY, SPRZEDAJESZ ZA NIEGO I DOSTAJESZ PROWIZJĘ”.

programy partnerskie sposób działania
jak działają programy partnerskie

Coś jak sprzedawca w sklepie, który dostaje prowizję za sprzedany asortyment lub koleżanka pracująca w AVON. Z tą różnicą, że my nie musimy widzieć się z klientem, gdyż zarabiamy w internecie przez programy partnerskie i nie musimy zazwyczaj sprzedawać, bo wystarczy odpowiednie polecanie produktów i ich udostępnianie, a ludzie sami z nich skorzystają. Oczywiście osoby które podejmują z nami współpracę otrzymują obszerne szkolenie na ten temat. Zarabianie w marketingu affiliacyjnym – dołącz do nas.

Co najlepsze zarabiając online w programach partnerskich, nie musimy posiadać własnego produktu, składować go, wysyłać, akceptować transakcji i niepotrzebnie się denerwować. Nie musimy również mieć firmy i pieniędzy na inwestycje. Wystarczy, że ktoś z naszego polecenia skorzysta i dostajemy prowizję.

Czyli otrzymujemy własny link i teraz gdy kiedykolwiek z niego coś kupi lub wyrazi chęć skorzystania (są też takie kampanie) to zarobimy. 

ebroker program partnerski
tak wyglądają linki w programie partnerskim

KTOŚ KLIKA TWÓJ LINK-> KUPUJE PRODUKT -> ZARABIASZ 

Praktycznie wszystkie największe firmy posiadają programy partnerskie i dobrze o tym wiedzieć, gdyż nawet jeżeli nie planujesz zarabiać w ten sposób to możesz “sam siebie” polecić i w ten sposób zyskać prowizję za pozyskanie nowego klienta. 

W ten sposób uzyskasz “tajemny rabat”. Kupisz taniej telefon, uzyskasz zniżkę na zakupy, czy będziesz mieć tańszy kredyt hipoteczny. Co najlepsze łączy się to z innym promocjami. Jak to zrobić napiszę na końcu artykułu.

program partnerski play
program partnerski tesco
program partnerski mbank

Programy partnerskie opinie - Jak zarabiać w ten sposób?

Nie, nie musisz zakładać firmy (jeżeli jednak chcesz, to możesz). To program partnerski jest firmą która rozlicza się z firmami które możesz w nim polecać, podczas gdy Ty jedynie pozyskujesz klientów. Dalej program partnerski rozlicza się z Tobą zazwyczaj na podstawie “umowy dzierżawy powierzchni reklamowej”. Wszystko legalnie i zgodnie z prawem. Wystarczy sprawdzić program partnerski i jego opinie w Internecie, np. w portalu Trustpilot.

Nie musisz również podpisywać żadnej umowy, wystarczy że zaakceptujesz regulamin danego serwisu. Możesz też zrezygnować w dowolnym momencie i usunąć swoje konto.

Nie musisz posiadać również kapitału, by zarabiać w programach partnerskich, gdyż możesz wykorzystać do tego potęgę internetu oraz social media. Uczymy tego osoby pragnące zarabiać z nami w ten sposób

Jakie programy partnerskie polecacie?

Programy partnerskie są różne, a ich promocje na bieżąco się zmieniają dlatego warto być w naszym zespole i otrzymywać informacje o tym z “pierwszej ręki”. Najlepiej można zarobić na produktach finansowych ale nie jest to reguła. Większość osób myśli że są to jedynie konta, pożyczki, czy inne tego typu produkty jednak nie jest to prawda. O jakim produkcie w tym momencie pomyślisz, to praktycznie zawsze ten produkt posiada możliwość sprzedaży go przez program partnerski i zarabiać. Zobacz dla przykładu sportowców, którzy polecają kody rabatowe na zakup ciuchów lub suplementów – oni zarabiają na zasadzie programu partnerskiego. 

Ludzie i tak kupują produkty przez internet, nawet gdy im tego nie polecisz. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by robili to z Twojego linku, a Ty byś mógł/mogła zarabiać na tym.

programy partnerskie zarobki przykład
jak można zarabiać w programach afiliacyjnych

Program partnerski zarobki

To zależy. Wszystko jest związane z branżą, którą wybierzesz i Twoim zaangażowaniem. Dla przykładu na jednym produkcie można zarobić:

– 5-20 zł w przypadku darmowej rejestracji z Twojego reflinku na portalu dla singli
– nawet 150 zł w przypadku osobistego konta bankowego
– nawet 350 zł w przypadku pożyczki
– oraz nawet 1000zł i więcej w przypadku kredytu, czy konta inwestycyjnego

Jeśli wiesz jak pozyskiwać ruch w internecie, to nie muszę Ci mówić, że takich zainteresowanych osób jesteś w stanie pozyskać tysiące w skali miesiąca. Z tego co wiem, rekordzista w naszym kraju zarobił na jednym produkcie około miliona złotych w rok. Jak umiejętnie promować programy partnerskie i zarabiać jak najwięcej, tego uczymy w zespole MobilneZarabianie.

program partnerski ebroker opinie
przykładowe stawki w branży finansowej

Programy partnerskie w Internecie

Podsumowując, warto! Programy partnerskie w internecie to według mnie jedna z najlepszych metod zarabiania w internecie. Pieniądze do zyskania tu są nieograniczone i to Ty decydujesz, w jaki sposób będziesz to robić. Najlepsi “zawodowcy” potrafią zarobić nawet 150.000 złotych w ciągu jednego miesiąca (sprawdź to w programie Money2Money).

Na pewno zaletą jest brak potrzeby inwestowania pieniędzy na start podczas pracy przez internet oraz brak potrzeby posiadania firmy. Nie musisz również nic polecać by zarobić pierwsze pieniądze. Wszystko Ci objaśnimy.

program partnerski m2m opinie
zarobki miesięczne w money2money

Jakie programy partnerskie wybrać?

Poniżej przedstawiamy listę programów partnerskich w których zarabiają członkowe naszego zespołu. Na początek wystarczy Ci w zupełności Money2Money (pokażemy Ci jak zarobić tam swoje pierwsze 1500-200 złotych). Jednak jeżeli chcesz mieć możliwość porównania stawek i zawsze uzyskania tej najlepszej oraz dostępu do większej ilości produktów, by wybrać te odpowiadające Tobie to zarejestruj się we wszystkich programach z których korzystamy i które polecamy.

Programy partnerskie – jak zarabiać?

Na początku warto wybrać program dla siebie. Poniżej przedstawiamy sprawdzone przez nas programu partnerskie:

PROGRAM PARTNERSKI M2M – MONEY2MONEY

Program partnerski Money2Money to marka posiadająca kilkunastoletnią tradycję. Jest on gwarantem pewności szybkiej wypłaty zarobionych pieniędzy w pracy przez internet tego typu. Money2Money opinie wyrobił sobie dzięki temu, iż byli (i są) jednym z pierwszych programów tego typu w Polsce.

SYSTEM PARNERSKI BANKIER.PL

System partnerski należący do znanego portalu finansowego Bankier to również gwarancja fachowej obsługi, szybkiej wypłaty na konto oraz szerokiej gamy kampanii finansowych, w których to możemy zarabiać pieniądze.

PROGRAM PARTNERSKI LEADSTAR

Program partnerski Leadstar to stosunkowo nowy program, który jest swoistym buntem przeciwko oczekiwaniu na czas wypłaty i rozliczeń kampanii w najpopularniejszych programach tego typu. Do tego wysokie stawki, które stawiają go w gronie najciekawszych rozwiązań do zarabiania w branży finansowej.

PROGRAM PARTNERSKI EBROKER

Ebroker program partnerski opinie wyrobił sobie na podstawie wielu już lat swojej historii, gdzie w przejrzysty sposób możemy wybrać w nim i promować kampanie finansowe, a stawki w każdym momencie możemy negocjować w zależności od naszych rezultatów podczas zarabiania online.

PROGRAM PARTNERSKI FIREADS

Program partnerski Fireads to gwarancja bardzo szybkiego naliczenia zarobków w wielu kampaniach. Stawia on na przekrój różnych branż, dlatego nie znajdziemy tam jedynie metod zarobków w finansach, a wiele więcej możliwości.

PROGRAM PARTNERSKI AIRBNB

Program partnerski Airbnb pozwala na polecanie znajomym usług firmy oraz przekazanie im bonusu pieniężnego na pierwszy nocleg. Gdy ktoś z naszego polecenia skorzysta z noclegu, wtedy otrzymamy kwotę pieniężną do wykorzystania w serwisie na nocleg w dowolnym miejscu na świecie.

Kupon na tańsze zakupy w internecie!

TAJEMNY KUPON NA TAŃSZE PRODUKTY (PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ) 

Jeżeli nie chcesz zarabiać w programach partnerskich, to dobrze mieć jednak tam konto i wykorzystywać własne linki do produktów z których korzystasz lub planujesz skorzystać. W ten sposób możesz polecić sam/a siebie w czasie zakupu telefonu w abonamencie (zyskać ~100zł), wzięcia kredytu (zyskać kilka % wartości kredytu), zakupu ubezpieczenia na samochód, czy zakupów ciuchów przez internet! W ten sposób otrzymasz dodatkową zniżkę na kilka % w praktycznie dowolnym miejscu w internecie. Powyżej przedstawiamy programy partnerskie które posiadają bogatą ofertę sklepów.

7 komentarzy do wpisu „Jakie programy partnerskie wybrać do zarabiania w internecie?”

 1. Zawsze zastanawiałam się o co w tym wszystkim chodzi. Dziękuję za objaśnienie. Muszę się zastanowić jednak stwierdzam, że kuszące rozwiązanie. Nawet zarabiając samej na tym, z czego ja korzystam mogę zaoszczędzić duże pieniądze. Również widzę, że pierwszy wpis na stronie, więc powodzenia!:)

  Odpowiedz
 2. Nie byłem przekonany do programów partnerskich. Instrukcję zarabiania otrzymałem od kolegi. Wydawało mi się to zbyt proste, jednak zmieniłem zdanie, gdy otrzymałem pierwszą wypłatę 😀 polecam money2money

  Odpowiedz
 3. Sądziłem , że te wszystkie wpisy na fb to czyste oszustwa . Pozytywnie się zaskoczyłem . Świetny sposób na dorobienie pieniędzy do wyplaty.

  Odpowiedz
 4. Coś jak AVON 😀 Ja od zawsze działam w m2m i jestem zadowolona. Szybka weryfikacja wniosków i wypłata. Jak inne programy to nie wiem. Można sobie dorobić do wypłaty 😀

  Odpowiedz
 5. Ja sobie polecam siebie czasem z kontami i kredytami. Zawsze jakieś pieniądze wpadną dodatkowe 🙂 13 pensja haha, dzięki że mi to pokazałeś 😉 polecam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz i podziel się z innymi swoją opinią:)